Prowadzimy działalność od 2012 r

„NOVA” szkoła jazdy we Wrocławiu powstała 30.07.2012. Założycielem jest Mirosław Wabno – instruktor z wieloletnim stażem.

Wybierając Ośrodek Szkolenia Kierowców Nova wybiera się nie tylko kurs prawa jazdy ale także wysoką jakość, gwarancję zaangażowania i ogromne doświadczenie kadry instruktorów.

Nauka jazdy nie należy do najłatwiejszych i bywa stresująca. Dla osób, które mają problemy z egzaminem praktycznym szkoła organizuje seminaria z psychologiem i egzaminatorem. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazdy pojedynczo oraz w pakiecie. W cenie kursu znajdują się materiały dydaktyczne.

W poniedziałki o godzinie 17:00 i w soboty o godzinie 10:00 odbywają się spotkania organizacyjne.

Do wyboru są kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, A2, B oraz B automat.
Kursy obejmują 30 godzin teorii oraz 30 godzin jazdy dla kategorii B oraz 30 godzin teorii i 20 godzin jazdy dla kategorii A, A1,A2.
Do wyboru są kursy weekendowe oraz tygodniowe.
Egzaminy wewnętrzne, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, są bezpłatne.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Nova znajduje się we Wrocławiu. Informacje uzyskać można na stronie internetowej http://www.szkolajazdynova.pl oraz w siedzibie firmy znajdującej się przy ulicy Tarnogajskiej 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 17.00 w soboty od 10.00 do 12.00.